onejromancja


Przykład pierwszy. Pewnego razu zaczął mi doskwierać ból barku. Jak zwykle w takich przypadkach najpierw próbowałem ignorować problem w nadziei, że sam przejdzie. Po pewnym czasie, kiedy problem narastał poszedłem do lekarza i dostałem jakieś maści, ale nie wiele to pomogło, więc została senna dywinacja. Wieczorem wykonałem dokładnie oczyszczenie z wrażeń dnia, następnie okadziłem pokój i siebie kadzidełkiem cedrowym, na koniec ofiarowałem wonny dym kadzidła Bogini prosząc ją by powiedziała mi, co robić i utrzymując to pytanie postanowiłem zasnąć. W odpowiedzi pojawił się wyraźny obraz pudełka herbaty z cytryną. Nie byłem pewny czy chodziło o cytrynę czy o miód, więc zacząłem pić herbatę z cytryną i miodem. Po tygodniu ból barku niemal zupełnie zniknął i wówczas będąc w sklepie zobaczyłem to pudełko i było top pudełko zielonej herbaty z cytryną, którą oczywiście kupiłem: -) Nie jest dla mnie istotne czy Bogini poradziła mi abym pił herbatę z cytryną i miodem czy też mówiła, ze, kiedy znajdę tę herbatę zniknie ból barku, ważne, ze pomogło:-)

 

Przykład drugi jest podobny dotyczy bólu biodra. Była to mordęga i nic nie pomagało, więc zwróciłem się do Bogini i miałem sen, w którym zobaczyłem naszyjnik z kulek jadeitowych. Zacząłem nosić taki naszyjnik i szybko nastąpiła spektakularna poprawa a po tygodniu zapomniałem o bólu, który męczył mnie drugi miesiąc.

 

Trzeci przykład dotyczył długotrwałego bólu kręgosłupa, na który nie było rady. Tym razem Bogini udzieliła mi rady dotyczącej użycia pewnego specyfiku. Myślałem, że sobie ze mnie żartuje, więc nie śpieszyłem się z jego użyciem, ale o dziwo zaczął mi on wpadać w ręce, więc po tygodniu się zdecydowałem i okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Są to proste przykłady oneiromancji, ale myślę, że doskonale ilustrują jak się to robi i jak to działa.Dodaj komentarz


Dodaj

Księga gości
stat4u
© 2013-2021 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl