onejromancja

Onejromancja runiczna to oczywiście zwykła Onejromancja tyle, że używamy w niej run. Run używa się powszechnie do dywinacji, dlatego są dobrymi akcesoriami również przy sennej dywinacji czyli onejromancji. Jako iż od 30lat używam run do wróżenia i nie tylko, używam ich również w sennej dywinacji.

Krąg Runiczny to wszystkie runy futharku starszego ułożone w kolejności, zwrócone do środka, to miejsce w którym umieszczam, kartkę z pytaniem i symboliczne przedmioty związane z zamierzonym snem. Cały krąg umieszczam przy łóżku, kiedy zamierzam praktykować Onejromancję. W kręgu trzymam również inne akcesoria oneiromantyczne kiedy ich nie używam takie jak runiczny naszyjnik snu, kryształy, branzolety, zioła itp.

Runiczny naszyjnik Dywinacji to ułożone w kolejności runy futharku starszego, które wzmacniają i harmonizują energię śniącego jak i chronią go podczas praktyki onejromancji. Naszyjnik ten wkładam przystępując do onejromantycznego snu, co od razu pozytywnie nastraja mnie do zamierzenia i napełnia pewnością siebie – to przede wszystkim ważne symboliczne wsparcie psychologiczne w praktyce dywinacji.

Ochronne runy ochronne runy to deseczki z wyrytą runą Dagaz, której tradycyjną funkcją jest chronienie przed demonami nocy, umieszczam je w czterech rogach sypialni, aby złe duchy nie mogły zakłócić dywinacji.

Runa Inspiracji to runa mająca inspirować i wspomagać oneiromantyczne poszukiwania, którą umieszczam przed zaśnięciem nad głową, symbolizująca duchowe energie dywinacji.

 

Przebieg dywinacji runicznej jest taki sam jak każdej dywinacji, zaczynamy od trzech oczyszczeń, następnie umieszczamy runy ochronne i runę inspiracji. W kręgu runicznym umieszczamy symboliczne przedmioty i kartkę z pytaniem, następnie wykonujemy medytację z runą Gebo.

Medytacja ta, ma oczyścić nasz umysł i otworzyć go na boską inspirację. Gebo to dar, dar jaki oferujemy Bogom jak i dar jaki otrzymujemy. Siadamy wygodnie i wizualizujemy przed sobą na niebie niebieską runę Gebo i skupiamy się na niej mocno przez chwilę, aby uciszyć myśli, następnie stopniowo się relaksujemy, wszystko co się pojawia w naszym umyśle ofiarujemy bogom w ten sposób oczyszczając umysł i otwierając go na boską inspirację, która później może zamanifestować się wieszczym snem.

Po medytacji wyciszeni i zrelaksowani, kładziemy się kierując umysł na symboliczne przedmioty w kręgu runicznym i myśląc o pytaniu zasypiamy.

Oczywiście mamy przygotowaną notes, długopis i lampkę, by zaraz po przebudzeniu nawet w środku nocy zapisać otrzymany sen.

 Dodaj komentarz


Dodaj

Księga gości
stat4u
© 2013-2021 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl